БИВШИ ТЕЛОХРАНИТЕЉ ОТКРИО: Ево како је изгледало радити за Бреда Пита и Анђелину Џоли
11. 11. 2020. у 20:56
ТЕЛОХРАНИТЕЉ Марк Били Билингам је једно време радио за Анђелину Џоли (45) и Бреда Пита (56), један од некада омиљених холивудских парова.
Повезане вести

БРЕД ОДВЕО НИКОЛ У ДВОРАЦ "МИРАВАЛ": Глумац девет месеци у вези са немачком манекенком
ПАПАРАЦО фотографије из Француске, откриле су нову романсу холивудског лепотана Бреда Пита (56).
28. 08. 2020. у 07:26

ПОСЛЕ 19 ГОДИНА: Џенифер и Бред Пит поново заједно - први пут од 2001. године
БИВШИ супружници Џенифер Анистон и Бред Пит поново ће радити заједно, први пут од 2001. године.
19. 08. 2020. у 10:00

АНЂЕЛИНА ЏОЛИ ЗАХТЕВА ПРОМЕНУ СУДИЈЕ: Тврди да има близак однос с адвокатицом Бреда Пита
ХОЛИВУДСКА глумица Анђелина Џоли (45) је затражила да се промени приватни судија који прати случај њеног развода од глумца Бред Пита (56) и дуготрајну битку за старатељство над шесторо заједничке деце која траје од 2016. године.
11. 08. 2020. у 14:17
Најновије из рубрике

ТРАДИЦИОНАЛНО ДРУЖЕЊЕ СА ПУБЛИКОМ: Драгана Мирковић прошетала међу публиком у Пироту и испуњавала музичке жеље (ФОТО)
ФОЛК дива Драгана Мирковић концертом у Пироту отпочела је летњу серију концерта широм региона.
08. 06. 2025. у 01:11

СА ОМИЉЕНЕНИМ ТИГРИЋЕМ НА СЦЕНИ: Драгана Мирковић запевала свој хит, а и он јој је правио друштво (ФОТО)
ФОЛК дива Драгана Мирковић одржала је вечерас велики концерт у Пироту, на стадиону "Драган Николић".
08. 06. 2025. у 00:06

НОВИ УДАРАЦ ЗА ИЛИЋА: Наследство је Девиново - отвара се тестамент
"ЧАК и овде се чуло за победу и труд који је допринео да се ускоро измени закон који се тиче самохраних родитеља са неодговорним партнерима. Девин и ја смо пресрећни због тога, можда чак и више него због личне победе над Мирославом."
07. 06. 2025. у 23:33

"ИНИЦИЈАЛИ" ПРЕМИЈЕРНО У ПИРОТУ: Драгана Мирковић први пут уживо оптевала нову песму, а публика је зна целу, од прве до последње речи (ФОТО)
ФОЛК дива Драгана Мирковић још једном је доказала да није само на трону српске естрадне сцене, него да је и најпризнатија наша музичка звезда на Балкану.
07. 06. 2025. у 23:05

ПРВИ ВЕЛИКИ СПЕКТАКЛ У СРБИЈИ ОВОГ ЛЕТА: Драгана Мирковић приредила музички земљотрес у Пироту (ФОТО)
ФОЛК дива Драгана Мирковић још једном је доказала да је неприкосновена звезда на Балкану и то спектакуларним концертом одржаним на стадиону "Драган Николић" у Пироту.
07. 06. 2025. у 21:48
Коментари (0)