БОДА КАЖЕ ДА ДЕДА МРАЗ СТИЖЕ: Објављен анимирани видео за дечју песмицу
ГЛУМАЦ Слободан Бода Нинковић, књижевник Јовица Тишма и екипа сарадника са којом су почетком новембра реализовали албум "Чудне речи" ("Мултимедија мјузик"), пожелели су срећну Нову годину својој најмлађој публици анимираним видеом за песму "Стиже Деда Мраз".

Фото промо
"Поштовани дечји народе, стиже Деда Мраз! Свако ко је добар био, поклончић је заслужио. Кад се чује 'хо хо хо', сви ће знати ко је то", уз много позитивне енергије поручују Бода и текстописац Тишма.
Оригинални цртежи за овај видео дело су Саше Гвозденовића, а монтажу потписује Владимир Јакшић Муса. За песму "Стиже Деда Мраз" музику и аранжман је урадио Бодин брат Љуба Нинковић.
Препоручујемо

КРВ ДАЛО 60 ЉУДИ, МЕЂУ ЊИМА И ДЕДА МРАЗ: Суботичани још једном показали колико су хумани
14. 12. 2020. у 16:47

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)