ЕМИНА ЈАХОВИЋ ПОКАЗАЛА НОВИ ДОМ: Погледајте оазу мира популарне певачице (ФОТО)

02. 03. 2021. у 21:29

ЕМИНА Јаховић, певачица, показала је како изгледа њена нови дом.

ЕМИНА ЈАХОВИЋ ПОКАЗАЛА НОВИ ДОМ: Погледајте оазу мира популарне певачице (ФОТО)

Фото Instagram/yaemina

Наиме, певачица је показала како изгледа њена оаза мира који је уређивала са стилом и месецима бирала намештај и декорацију како би све било на свом месту.

Сива, крем, бела и златна су боје које преовладавају у њеном просторијама. Минималним детаљима нагласила је луксуз.

Певачица је недавно открила да јој бивши супруг Мустафа Сандал 26 месеци није исплатио алиментацију за синове Јамана и Јавуза.

- Мустафа више од две године не плаћа алиментацију за наше синове Јамана и Јавуза. Све обавезе прешле су на мене. Требало је да купи кућу у Београду, али то није урадио. Такође смо имали договор да покрије здравствено осигурање деце. Дан када сам се најгоре осећала је био када сам одвела децу код лекара и сазнала да им здравствено осигурање није уплаћено - рекла је певачица недавно за "Стори".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ НАС ЈЕ ТРАМП ПРЕВАРИО? Немачки медији брује, шок у Берлину због слања америчких система патриот Украјини

"ДА ЛИ НАС ЈЕ ТРАМП ПРЕВАРИО?" Немачки медији брује, шок у Берлину због слања америчких система "патриот" Украјини

ТО ЈЕ била велика нада у заштити од Путинових ракета: у понедељак је председник САД Доналд Трамп најавио да ће Украјини бити испоручено оружје, али да ће Европљани морати све да плате. Сада се испоставља да Немачка неће само финансирати, већ ће морати и сама да испоручи сопствену противваздушну одбрану, иако је већ сада у дефициту, пише немачки Билд.

19. 07. 2025. у 10:22

СКАНДАЛ ТРЕСЕ НЕМАЧКУ: Погледајте колико је Аналена Бербок потрошила на шминку за само три месеца

СКАНДАЛ ТРЕСЕ НЕМАЧКУ: Погледајте колико је Аналена Бербок потрошила на шминку за само три месеца

КАБИНЕТ бившег немачког канцелара Олафа Шолца издвојио је скоро 590.000 евра из јавних средстава за шминкање и уређивање изгледа државних функционера у периоду од 2022. до марта 2025. године, пише Билд позивајући се на податке немачке владе.

19. 07. 2025. у 11:16

Коментари (0)

ОМР ГРУПА ПОСТАЈЕ ЕКСКЛУЗИВНИ ДИСТРИБУТЕР АУТОМОБИЛСКИХ БРЕНДОВА КОМПАНИЈЕ CHANGAN ЗА ЗАПАДНИ БАЛКАН