УДЕС НАЈАВИО ТРАГЕДИЈУ? Пре него што је убио Ксенију Пајчин, а затим извршио самоубиство, Филип Каписода и певачица за длаку избегли смрт!

Татјана Марковић

15. 03. 2021. у 23:17

СУТРА се навршава 11 година од трагичне смрти певачице Ксеније Пајчин и њеног дечка Филипа Каписоде, а јавност и даље интересује разлог због којег је те кобне мартовске ноћи црногорски манекен дигао руку на своју девојку, а потом извршио самоубиство.

УДЕС НАЈАВИО ТРАГЕДИЈУ? Пре него што је убио Ксенију Пајчин, а затим извршио самоубиство, Филип Каписода и певачица за длаку избегли смрт!

Foto: Printskrin

Иако је њихова веза била турбулентна, праћена бројним свађама и раскидима, мало ко памти да се непосредно пред стравичан злочин догодила једна невероватна ствар приликом које су Пајчинова и Каписода једва остали живи.

Наиме, један од житеља насеља Барајево присетио се саобраћајне несреће коју су Ксенија и Филип доживели крајем јануара 2010. године, два месеца пред трагичан злочин, када су се аутомобилом којим је Филип управљао ударили у трафо-станицу недалеко од села Лисовићи, где Ксенија има викендицу у коју су пошли.

- Било је хладно и клизаво, они су се аутомобилом закуцали у трафостаницу. Након тога одвежени су у болницу где им је указана помоћ. Причало се да су се споречкали током вожње и да је зато дошло до несреће, што је била јасна назнаке да нешто није у реду. Након два месеца као гром је одјекнула вест да је Филип убио Ксенију, а затим и себе - навео је старији господин који је желео да остане анониман.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

САСТАНЦИ РУШЕ ИЛИ ГРАДЕ КОМПАНИЈУ: Како управљање конфликтима утиче на продуктивност тима