ОГЛАСИО СЕ БИВШИ ДЕЧКО ДАНИЈЕЛЕ ШТАЈНФЕЛД: "Готово никад не објављујем ништа лично... Молим вас, прочитајте ово!"
ТВРДЊЕ глумице Данијеле Штајнфелд у којима наводи да ју је силовао Бранислав Лечић потресле су Србију и подигле велику буру у јавности.
Фото: Принтскрин
Бројне домаће јавне личности изнеле су своје мишљење о целом случају, а сада се огласио и бивши момак Данијеле Штајнфелд.
Према наводима “Њујорк тајмса” који је објавио потресну Данијелину исповест о силовању, њен некадашњи дечко је Франц Штефан Гади. Он се и лично по објављивању ове приче огласио на друштвеним мрежама.
– Готово никад не објављујем ништа лично на Твитеру, али Данијела већ девет година носи ужасан терет насиља које је преживела. Молим вас, прочитајте ово – написао је некадашњи емотивни партнер Данијеле Штајнфелд на свом званичном Твитер налогу и ставио текст Њујорк тајмса.
Препоручујемо
"КАД МИ ЈЕ ПОСЛАЛА ФИЛМ, ПИТАЛА САМ ДА ЛИ ЈЕ ТО ЛЕКА": Анита Манчић о случају који је потресао јавност
25. 03. 2021. у 12:42 >> 12:46
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)