СВИ ГА ЗНАМО КАО БЕБАНА ИЗ ПОРОДИЧНОГ БЛАГА: Није наставио да се бави глумом, има сплав и дигао је велику буру у јавности (ФОТО)

Новости онлајн

16. 04. 2021. у 22:01

ВУКАШИН Марковић пре више од 20 година освојио је нацију улогом Бебана у серији "Породично благо", а иако касније није наставио глумачку каријеру већ годинама је присутан на јавној сцени и успешно се бави музиком.

СВИ ГА ЗНАМО КАО БЕБАНА ИЗ ПОРОДИЧНОГ БЛАГА: Није наставио да се бави глумом, има сплав и дигао је велику буру у јавности (ФОТО)

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Вукашин је фронтмен групе "Iriefm", а пре две године изазвао је бурне реакције у јавности када се у споту појавио потпуно наг. Поседује и свој сплав.

 Периода када је глумио у популарној серији Вукашин се радо сећа:

- Никада се нисам покајао што сам то радио, ево репризира се већ десету годину заредом. Све то је људима остало урезано у сећање - рекао је он у "Јутарњем програму" на ТВ Прва.

Вукашин се држи подаље од медија, посвећен је својој групи, а током интервјуа за Хелло, говорећи о својој страсти према моторима, открио је један досад јавности непознат детаљ о свом одрастању и породици уопште.

- Још као мали сам маштао о мотору, али се отац томе противио. Имао је неколико тешких саобраћајних несрећа, а после једне је остао инвалид. Зато ми није дозвољавао да набавим мотор. Тек касније, са 24-25, када сам се одвојио од куће, мој први акт самосталности је била куповина мотора. Имао сам свест о свему, и, ево, већ осам година одговорно возим и уживам - скренуо је одмах причу на другу тему Марковић, не желећи да открива превише.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (0)

ВЕЛИКА ТРАМПОВА ПРЕТЊА: Европа се тресе