ОТВОРИЛА СЕЗОНУ КУПАЊА: Певачица Ивана Јордан отпутовала у Грчку и ужива у солунском заливу
НАКОН што је прославила Ускрс у Београду, певачица Ивана Јордан је брже-боље отпутовала у Грчку.

Фото Instagram/ivanajordan_
Јавила се из срца Солуна, са терасе хотела "Електра палас", смештеног на Аристотеловом тргу, на чијем се последњем спрату налазе ресторан и бар одакле пуца поглед на Солунски залив.
Већ наредног дана, Ивана је стигла и на плажу. Мада је време било облачно, а око ње ама баш ниједног купача, Јорданова је отворила сезону купања.
- Додир и мирис хеленског мора поново на мојој кожи - написала је Ивана на "Инстаграму" уз сет фотографија у бикинију.
- Чаробно небо, мајско сунце и море за вас од мене из дивне Грчке. Сезона је почела.

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (1)