БИВШИ СТРАТЕГ ПАРТИЗАНА НЕМА ДИЛЕМУ: Ево ко осваја Европско првенство, ако питате Матеуса

Некадашњи немачки фудбалер Лотар Матеус коментарисао је шансе Немачке на Европском првенству, а прогнозирао је и све резултате осмине финала.

БИВШИ СТРАТЕГ ПАРТИЗАНА НЕМА ДИЛЕМУ: Ево ко осваја Европско првенство, ако питате Матеуса

Фото: ЕПА

Бивши стратег Партизана рекао је да верује да Немачка може до титуле, али да је неопходна концентрација.

 - Да би се освојио турнир морају да се елиминишу најтежи тимови како год да окренете. Имамо квалитет, што је задатак тежи, то је већа концентрација - поручио Матеус за немачки "Билд".

Бивши светски шампион са "панцерима" прогнозирао је да ће Немачка савладати Данску са 2:0.

 - Кажем да ће Немачка победити, не као патриота, већ као експерт. Данска ће бити компактна као што је била и Швајцарска у ремију (1:1). Јулијан Нагелсман ће из тог меча извући закључке. Без обзира на то како буде поставио тим офанзивно, имаћемо неопходну креативност и алтернативе у смислу персонала и тактике, у зависности од тока утакмице. И измене у одбрани ме не брину. Нисам много видео од офанзиве Данске до сада - каже бивши ас Интера.

Ево како је Матеус прогнозирао резултате осталих сусрета осмине финала:

Швајцарска - Италија 0:1, Енглеска - Словачка 2:0, Шпанија - Грузија 3:0, Француска - Белгија 3:2 (после продужетака), Португал - Словенија 2:0, Румунија - Холандија 1:3, Аустрија - Турска 2:1.

БОНУС ВИДЕО: ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗАКОВАН ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ВЛАХОВИЋ "ЗАКОВАН" ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ТИЈАГО Мота све мање шансе пружа Душану Влаховићу од доласка Рандала Колу Муанија који је постао прва "деветка" Јувентуса и очекује се да предводи навалу италијанског великана у првом мечу шеснаестине финала Лиге шампиона у којем ће "бјанконери" угостити ПСВ на "Алијанц стадиону" (21.00).

11. 02. 2025. у 07:45

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)