"БОРИЛИ СМО СЕ ДО КРАЈА, АЛИ ШПАНИЈА ЈЕ БИЛА БОЉА": Селектор Француске после пораза од Шпаније
Селектор Француске Дидије Дешан је изнео утиске после елиминације у полуфиналу Европског првенства.

Foto: Profimedia
Фудбалска репрезентација Француске је поражена од екипе Шпаније с резултатом 2:1 и тако је завршила са такмичењем на овогодишњем ЕУРО 2024 у полуфиналу.
Селектор Француске Дидије Дешан имао је само речи хвале за моћног противника каква је екипа Шпаније.
- Шпанци имају фантастичан тим који је напредовао током турнира. Први смо дали гол, али су нам задали много потешкоћа. Фантастично су држали лопту у поседу и били много бољи од нас у тој компоненти игре. Борили смо се до краја - рекао је Дешан.

Признао је француски селектор да су фудбалери Шпаније надиграли његов тим. Били су бољи у многим сегментима игре и више су желели победу.
- Имали смо шансе да постигнемо изједначујући гол, што је било добро. Шпанија је одиграла бољу утакмицу од нас. Нисмо одиграли утакмицу онако како смо замислили, притискали смо до самог краја, али нисмо успели да дођемо до још једног гола - рекао је Дешан.
БОНУС ВИДЕО ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо

НИКО ГА НЕ МОЖЕ САЧУВАТИ: Доминацији Николе Јокића нема краја!
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Нагетса и Лејкерса који се састају у "Бол арени" (2.30).
14. 03. 2025. у 15:17 >> 15:17

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)