СКАНДАЛОЗАН СНИМАК ГОБЕЉИЋА ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ: Фудбалер Звезде наставио са срамним вређањем Стојковића (ВИДЕО)
ПОСЛЕ скандалозног понашања на терену стадиона Црвене звезде, где је скинуо шортс пред капитеном Партизана Владимиром Стојковићем, Марко Гобељић је и у свлачионици наставио да вређа голмана црно-белих.

Фото: Принтскрин
Потенцијални репрезентативац Србије је укључио камеру и некоме послао видео поруку, у којој је упутио нови низ увреда на рачун голмана црно-белих :"Силуј сад, Мустафа. Силуј, ајде".
Наравно, чим је доспео на друштвене мреже, тај снимак је постао виралан. А понашање фудбалера Звезде је за сваку осуду.
Подсећања ради, због Гобељићевог ружног геста на терену, тренер Звезде Дејан Станковић извинио се и у лично име и у име клуба, а испред црвено-белих извинио се и спортски директор Митар Мркела, који је најавио казну за фудбалера.
Тај увредљив гест осудили су многи из Партизана, штопер Бојан Остојић рекао је да то говори о "његовом личном и клупском васпитању", резервни голман црно-белих узвратио му је на увредама да је "једном клошар - увек клошар", везиста Партизана Бибарас Натхо рекао је да га је срамота што је играо у истој утакмици са Гобељићем...
Све ово је бацло сенку на славље црвено-белих након прве дупле круне за клуб после 14 година. А шта ће тек да буде после поруке из свлачионице показаће дани пред нама.
Препоручујемо

СРАМАН ПОТЕЗ ГОБЕЉИЋА: Звездин фудбалер скинуо шортс испред Стојковића (ВИДЕО)
25. 05. 2021. у 22:30

ПОСЛЕ ДРАМЕ СА АЕК-ОМ: Партизанова деца су орна да се докажу на старту Суперлиге Србије
СВОЈУ авантуру у Суперлиги Србије млади састав Партизана почеће против Железничара који ће их угостити у Панчеву од 20 часова.
20. 07. 2025. у 07:40

РУСИЈА У ШОКУ: Украјинске порно-гимнастичарке претукле полицију у Москви
Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, Русија као неко ко је својом "специјалном војном операцијом" тај сукоб уздигла на највећи ниво - због тог рата трпи бројне санкције, али се и на њеној територији дешава да спортисти раде невероватне ствари.
20. 07. 2025. у 15:24

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)