НЕДОСТАЈАЛИ САМО ГОЛОВИ У МАДРИДУ: Шпанија и Португал одиграли добар припремни меч пред ЕУРО
ФУДБАЛСКЕ репрезентације Шпаније и Португала одиграле су припремни меч пред Европско првенство на стадиону "Ванда Метрополитано" у Мадриду. Утакмица је била сјајна, недостајали су само голови.
ФОТО: АП
Виђено је много прилика, посебно пред голов Португала чија одбрана није показала велику сигурност. То не може да радује навијаче актуалног европског првака.
Најбољу шансу пропустио је Алваро Мората у 91. минуту када је изашао сам испред голмана Руја Патрисија, савладао га, али погодио пречку.
Португалци на овој утакмици нису исказали нападачки потенцијал који поседују. Није било много опасности пред голом Унаија Симона, па чувар мреже Атлетик Билбаа није могао да покаже своје квалитете.
Кристијано Роналдо је одиграо цео меч за своју селекцију, али није био много опасан по гол "фурије". Сигурно да се од њега очекују много боље партије на ЕУРУ.
Шпанци ће у уторак одиграти генералну пробу пред ЕП против Литваније, док ће Португалци дан касније играти против Израела.
Шпанија се налази у групи са Шведском, Словачком и Пољском, док је Португалија у "групи смрти" са Француском, Немачком и Мађарском.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ УМЕСТО РОНАЛДА: Јувентус Србина одредио као жељу за појачање у нападу
04. 06. 2021. у 19:46
СРБИЈА КОНАЧНО СТИГЛА У ЈАПАН: "Орлови" путовали цео дан до ове азијске земље (ВИДЕО)
04. 06. 2021. у 17:33
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу
МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.
12. 02. 2026. у 06:45
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)