РУСИ НАМ ВРАТИЛИ МИЛО ЗА ДРАГО: Српски баскеташи убедљиво изгубили у полуфиналу - сан о медаљи и даље живи

Новости

28. 07. 2021. у 10:24

СРПСКИ тим је јуче славио - Милица Мандић је узела прво злато, а трећу медаљу укупно за нашу земљу на Олимпијским играма у Токију.

Данас српски спортисти имају прилику да побољшају салдо медаља. Све очи су упрте у баскеташе који су стигли до саме завршнице.

У полуфиналу турнира баскета 3х3, репрезентација Србије је изгубила од Руса које је само дан раније декласирала у групној фази (21:10). Русија је данас славила идентичним резултатом 21:10.

Душан Домовић Булут, Александар Ратков, Михаило Васић и Дејан Мајсторовић су нервозно ушли у меч и Руси су се врло рано одлепили и то вођство су успели да сачувају до самог краја.

То је први пораз Србије на ОИ, али у незгодном тренутку. Са друге стране, Руси су са чак три пораза у регуларном делу турнира стигли у завршницу и играће у финалу.

Иако је циљ био прво место на турниру, сан о олимпијској медаљи за наше баскеташе се није завршио пошто их очекује утакмица за бронзу.

У другом полуфиналу се састају Летонија и Белгија (11.40), а поражени ће играти са Србијом за треће место.

ЕРДОГАН ЛУПИО ШАМАР НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

ЕРДОГАН "ЛУПИО ШАМАР" НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал изазвао је велики скандал због ког се страсти не смирују ни трећи дан. Штавише, сад је реаговао и председник Турске, Реџеп Тајип Ердоган. И то нимало безазлено.

05. 07. 2024. у 19:08