ШТЕТА ЗА МИЛИЦУ НОВАКОВИЋ: Наша кајакашица у фото-финишу остала без директног пласмана у полуфинале
НАША кајакашица Милица Новаковић није успела директно да се пласира у полуфинале у трци К-1 на 200 метара.
Фото: Принтскрин
Због тога ће српска такмичарка морати кроз четвртфинале да се домогне ове фазе такмичења.
Милица Новаковић је током већег дела трке била друга, али је позицију изгубила у фото-финишу. Боља од ње била је Рускиња Светлана Черинговскаја и то за 39 стотинки. Наша кајакашица је трку окончала са временом 41.579.
Треба рећи да је у полфинале са прве позиције отишла у полуфинале Новозеланђанка Лиса Карингтон.
Новаковић ће место у полуфиналу морати да тражи преко четвртфиналних трка, које су на програму од 05.00.
Препоручујемо
УЗ СПОРТИСТЕ И У НАЈТЕЖИМ ТРЕНУЦИМА: Вања Удовичић отпутовао у Токио на ОИ
01. 08. 2021. у 20:26
КЛАДИМ СЕ, ОСВОЈИЋЕМО МЕДАЉУ 2024.: Нина Стојановић једва чека Игре у Паризу
01. 08. 2021. у 20:06
ЕВРОЛИГА: Партизан бољи од Валенсије, Пантер "руши" Звезду...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
27. 03. 2026. у 10:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)