БОАЋИ ДАО ГОЛ: Шест месеци је требало Ричмонду да се упише у стрелце

Марко Паунић
Марко Паунић

14. 09. 2021. у 09:19

РИЧМОНД Боаћи је коначно прорадио.

БОАЋИ ДАО ГОЛ: Шест месеци је требало Ричмонду да се упише у стрелце

FOTO: M. Vukadinović

Бивши нападач Црвене звезде постигао је синоћ првенац у дресу новог клуба, изараелског Беитара. На гостовању Хапоелу у Јерусалиму Ричмонд је био аутор другог гола.

Боаћи је последњи пут затресао мрежу 26. марта, када је носио дрес пољског Горњика. У прва четири кола искусни нападач није био у конкуренцији, а затим је у наредна два играо укупно свега 45 минута.

Занимљиво је да Боаћи сада у Беитару заједно игра са бившим ривалом из Партизана, црногорским везистом Марком Јанковићем, који је такође синоћ био у стартној постави против Хапоела.

Подсетимо, Боаћи је Маракану по други пут напустио у зиму 2020. године када му је истекао уговор. Вреди поменути да је приликом одласка из Љутице Богдана опростио Звезди дуг од 250.000 евра.

– Тачно је да сам им оставио тај новац. Црвена звезда је моја кућа, а ово је тренутак да се клубу одужим за прилику коју ми је пружио. На томе сам веома захвалан Звезди – рекао је једном приликом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)

ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)

Истински кошаркашки потрес у НБА лиги догодио се усред ове сезоне када је Лука Дончић "отеран" из Даласа. Долазак у табор Лос Анђелес Лејкерса многе је шокирао, али и сада није мали број оних у том стању - због онога како словеначки кошаркаш изгледа тренутно.

12. 06. 2025. у 13:18

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда двапут шокирала целу земљу - јавно се одрекла Русије, а онда је урадила ово!