ЈУВЕНТУС ПОЧИЊЕ БЕЗ ВЛАХОВИЋА: Алегри чува Србина за Виљареал?
ДУШАН Влаховић је незаменљив у Јувентусу од када је стигао у редове "старе даме". Ипак, изгледа да је дошло време да остане на клупи.

ФОТО: ЕПА
Наиме, како преносе италијански медији Масимилијано Алегри је одлучио да одмори Србина, а од старта укаже поверње Алвару Морати и Моизе Кину у дуелу против Сампдорије.
Можда оваква одлука италијанског стручњака не треба да чуди, с обзиром на то да тим из Торина у среду игра реванш меч осмине финала Лиге шампиона против Виљареала. У првој утакмици у Шпанији било је 1:1, а управо је Влаховић био стрелац јединог гола за "стару даму".
Нема сумње да ће у случају неповољног резултата Алегри реаговати увођењем репрезентативца Србије који игра одлично од када је стигао из Фиорентине.
Влаховић је до сада за Јувентус одиграо осам утакмица, постигао је четири гола и уписао једну асистенцију.
Утакмица на "Луиђи Ферарис" стадиону игра се данас од 18 сати.
БОНУС ВИДЕО: Најбрже постигнути голови у УЕФА Лиги шампиона
Препоручујемо

ЛАЛАТОВИЋ СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Остао је без Лиге шампиона, али и даље може одвести Будућност у Европу
ФУДБАЛЕРИ Будућности своју европску авантуру настављавју у квалификацијама за Лигу конференција, а ривал у другом колу биће им екипа Милсамија (21.00).
23. 07. 2025. у 08:50

ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
23. 07. 2025. у 19:20

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)