ХОРОР ПОВРЕДА НА ОСТРВУ: Хрват поломио ногу Енглезу, а онда "плакао као киша" (ФОТО+ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

17. 04. 2022. у 17:06

Фудбалер Барнлија Ешли Вествуд (32) доживео је у недељу стравичну повреду на утакмици против Вест Хема.

ХОРОР ПОВРЕДА НА ОСТРВУ: Хрват поломио ногу Енглезу, а онда плакао као киша (ФОТО+ВИДЕО)

Фото: АП

Наиме, у дуелу са хрватским репрезентативцем Николом Влашићем (24), Енглезу је пукла нога.

Хрват је од шока клекнуо и заплакао, а сви на стадиону су занемели. Хорор повреда несрећног Вествуда.

А све се догодило када је Влашић случајно пао на Енглеза, који је остао да лежи са очигледним преломом. Лекари су одмах утрчали на терен и пауза је трајала око 20 минута, током којих је повређени фудбалер стављен на кисеоник.

Никола је иначе млађи брат чувене атлетичарке Бланке Влашић, а колико му је тешко пала повреда ривала најбоље говори и чињеница да су сви тешили Хрвата који дуго од шока није могао да дође себи.

Бонус видео: Долазак навијача на вечити дерби

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

ХРВАТСКО ЛУДИЛО! Српски кошаркаш приведен због подизања три прста, а правдање Хрвата је горе од саме казне