РОНАЛДО ЦЕПА МРЕЖУ: Два гола Кристијана за доминантну победу над Швајцарском (ВИДЕО)

05. 06. 2022. у 22:49

КРИСТИЈАНО Роналдо наставља да постиже голове и у међународном фудбалу. Португал је другом колу Лиге нација је дочекао Швајцарску, а домаћи су били бољи са 4:0 (3:0).

Можда му клупска сезона и није била толико успешна, али у репрезентацији Португала ствари иду по плану за Роналда.

Два гола у 35. и 40. минути за Португал постигао је управо фудбалер Манчестер јунајтеда.

Један од најпопуларнијих фудбалер данашњице се код оба гола нашао у прво време на првом месту и наравно, био је прецизан.

Са ова два поготка стигао је до цифре од 117 голова у дресу репрезентације.

БОНУС ВИДЕО: Славље у мадридском метроу након титуле Лиге шампиона

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00