"УРАДИО САМ ТО, ЈЕР САМ СРБИН!" Лалатовић оштро одговорио критичарима у Босни и Херцеговини
ЈОШ једна у низу бурних конференција Ненада Лалатовића...

ФОТО: АП
Српски стручњак, после елиминације Борца из квалификација за Лигу конференција имао је поруку за критичаре којима смета што је подигао три прста на тренингу.
Подсетимо, Борац је елиминисан од Б36 Торшавна на Фарским Острвима. Бањалучки тим имао је предност од 2:0 после прве утакмице у Модричи, да би у реваншу изгубио са 3:1 и после пенала испао из квалификација.
Ненад Лалатовић прво је истакао да је 20 дана сувише кратак период за имплементирање идеја.

FOTO: M. Vukadinović
А потом је прокоментарисао фотографију са тренинга Борца, на којој се види да је подигао три прста, што је подигло много прашине у Босни и Херцеговини.
- Јесам подигао три прста, онако махинално, у некој нашој шали, клупској. Та се слика послала у Сарајево, људи одавде из Бањалуке, да их сад не именујем. Послали су ми поруку шта је та особа написала, "објави ту слику, молим те", да ја имам проблема кад дођем тамо. Значи, наши људи одавде, људи око клуба. Ја сам био у шоку, нисам могао да верујем. Ја то јесам урадио, али не против навијача Сарајева, Бошњака, урадио сам то зато јер сам, је** га, Србин. Не стидим се свога, али моји шаљу слику тамо да би они мене дочекали на нож када дођем. Никад се не зна, можда једног дана будем и тренер у Сарајеву. Не мрзим никога, али зашто ви одавде из Бањалуке шаљете моју слику да би ти људи мене мрзели кад ја дођем тамо, да би мени и клубу правили проблем? То само показује колико ми имамо непријатеља око клуба - преноси "Мондо" речи Ненада Лалатовића.

ФОТО: ФК Раднички
Темпераментни стручњак, истакао је и да није националиста, те да никада о људима није судио на основу тога одакле долазе.
- Не знам да мрзим. Мене људи мрзе, али ме не познају. Прво ме волиш, па ме мрзиш, па ме не волиш, па ме волиш, па ме љубиш, па ме пљујеш, одлучите се шта је. Ја сам човек који је од малих ногу васпитан да не мрзи никога. Да си Хрват, Бошњак, Албанац, ја те не мрзим. Да ли си Србин, ја те волим, али остале не мрзим, поштујем и ценим и увек бих им пружио руку. Кад сам дошао у Бањалуку, мислио сам да овде сви живе као једна породица, а онда сам схватио да једни друге не воле, да једни друге желе да руше. Ови други који нису ту желе да руше ове који јесу, а не воле ове зато што ови имају резултат - закључио је Лалатовић.
БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...
Препоручујемо

ОДЛУЧНИ ДА ПОСТАНУ ДЕО РУСИЈЕ: "Референдум је важан за све ослобођене територије"
17. 07. 2022. у 10:18

ЕДВАРДСУ ОВО НИЈЕ ТРЕБАЛО: "Разљутио" је Луку Дончића
СЛАВЉЕ Едвардса при једном од његова 22 поена у првој утакмици серије између Лејкерса и Тимбервулвса могло би "покренути" доминантно издање Луке Дончића на другом мечу овог четвртфинала Западне конференције који се игра у "Крипто.ком" арени четири сата после поноћи.
22. 04. 2025. у 14:50

ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, шокантне вести стигле су и за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински". Њих, такве, али и нову "туру" њихових руских колега - решио је да санкционише украијински председник Володимир Зеленски. Притом, поједини руски асови су с одушевљењем дочекати ову вест...
22. 04. 2025. у 14:52

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (1)