ИЗРАЕЛЦИ У СТРАХУ, А ЈОШ НИСУ НИ КРОЧИЛИ НА МАРАКАНУ! Тренер Макабија изненадио изјавом: "Изгубио сам 10 година живота..."

10. 08. 2022. у 22:13

Тренер Макабија из Хаифе, наредног Звездиног противника у квалификацијама за Лигу шампиона, Барак Бакхар је рекао после елиминисања Аполона да је изгубио десет година живота када су Кипрани дали други гол у реванш мечу.

ИЗРАЕЛЦИ У СТРАХУ, А ЈОШ НИСУ НИ КРОЧИЛИ НА МАРАКАНУ! Тренер Макабија изненадио изјавом: Изгубио сам 10 година живота...

FOTO: EPA

Израелски клуб је до ове фазе дошао елиминацијом Аполона и то победом у првој утакмици 4:0, док је у реваншу у Лимасолу стрепео јер је после првог полувремена било 2:0 за Кипране.

Тренер Макабија Барак Бакхар признао је да се уплашио за пролаз када је Аполон лако дошао до два поготка.

– Било је застрашујуће. У фудбалу све може да се деси и драго ми је да се кошмар није догодио. Изгубио сам десет година живота – рекао је Бакхар и додао:

– У фудбалу све може да се деси и то смо видели сада. Резултат није био прави показатељ ситуације на терену јер смо имали толико прилика. На крају велики меч за нас код куће нам је дао велику предност и зато смо прошли у плеј-оф. У другом полувремену смо играли као мушкарци, без обзира на притисак и били смо бољи – рекао је тренер Макабија.

Следи двомеч против Црвене звезде за улазак у групну фазу елитног такмичења.

– Остварили смо велики успех. Хоћемо да достигнемо наше снове – поручио је Бакхар.

Бонус видео: Катар - обилазак необичног стадиона за Светско првенство

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).

12. 08. 2025. у 07:20

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: Опростите ми моју ружну прошлост!

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: "Опростите ми моју ружну прошлост!"

Талентовани крилни нападач, Душан Јовановић, стигао је у редове омладинског погона Партизана. То не би било ништа несвакидашње у време прелазног рока, да се не ради о момку који у Партизан стиже из Звезде, који је притом син чувеног репрезентативца Милана Ланета Јовановића - и који је све "зачинио" поруком која је разбуктала страсти, и када су "делије" у питању, и када су у питању "гробари".

12. 08. 2025. у 12:20

Коментари (1)

ЦЕО БАЛКАН СЕ СМЕЈЕ УСТАШАМА: Хвалили се да су палили српске заставе освојене у тучи, а ово је истина