ДРАМА У БЕОГРАДУ: Борјан одбранио пенал, па примио гол са 25 метара у 50. минуту првог полувремена (ВИДЕО)

23. 08. 2022. у 22:00

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде играју реванш меч плеј-офа за Лигу шампиона против Макабија, где морају надокнадити заостатак од 3:2 из првог меча, а резултат на полувремену је 2:1 за шампиона Србије.

Пред сам крај првог полувремена, у 45. минуту утакмице, екипа Макабија добила корнер, а приликом убавицања лопте у терен од стране Хаифе, Срнић је играо руком и судија је свирао пенал.

Голман Звезде, Милан Борјан, је успео да одбрани пенал, али после тога је уследио сплет несретних околности по шампиона Србије.

После 20-ак секунди - домаћини су изгубили лопту на око 25 метара и онда је Сундгрен са дистанце посло лопту у мрежу Звезде. Укупан резултат је 4:4. Права штета, Звезда је била далеко бољи ривал у ових 45 минута... Или 50, ако се гледа када је гол постигнут.

Утакмицу уживо можете уживо да пратите уз пренос на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде певајући ка Маракани

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00