УТАКМИЦА СУПЕРЛИГАША НАМЕШТЕНА? Бивши фудбалер Звезде тврди да су сви у комбинацији
НЕКАДАШЊИ фудбалер Црвене звезде Драгиша Бинић, радио је и као члан Извршног одбора ФС Србије, био је задужен за регуларност у оквиру такмичења.

ФОТО: Новости
Бинић је говорио о догађајима са којима се суочаао док је обављао функцију. Открио је и једну специфичну утакмицу.
Бинић је открио шта се све дешавало када се он тиме бавио. Рекао је да су сви били у комбинацији и открио једну специфично намештену утакмицу.
- То сам видео, утакмица у Суботици. Спартак - Раднички Ниш. Ту ноћ, ја целу ноћ на телефону. Објашњавам да не може то тако. Да сам добио допис. Тачан резултат, како иде резултат. Суспендоваће нам лигу. Уништиће нас, немојте да радите то, рекао је Бинић у подкасту "Спортлигхт", а пренео је "Курир".
Бинић је потом детаљније говорио о свему што се дешавало.
- Одем у свлачионицу, код госта, код домаћина, код судије… Знаш колико то њих интересује? Они то терају тако. Да не причам колико сам пријава добио. И на сваку реагујем. нисам успео. Док нисам видео да су сви у комбинацији. То је тако маха ухватило, то је страшно, закључио је Бинић.
БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама
Препоручујемо

СРБИЈА ДОБИЛА РИВАЛА! Невероватан први меч осмине финала Евробаскета
10. 09. 2022. у 14:01

НАЈВЕЋИ СКАНДАЛ У ИСТОРИЈИ КОШАРКЕ: Два пута славили, на крају изгубили меч
10. 09. 2022. у 15:21

ВЕЗИСТА ПРЕЛОМИО: Бирао између Канаде и Србије, Пикси послао два позива на "Маракану"?
10. 09. 2022. у 14:00

СРБИЈА ИДЕ НА ПОБЕДУ У ТИРАНИ: "Орлови" крећу у трку до Северне Америке
У трећем колу квалификација за Светско првенство 2026. године, Србија креће у своју кампању против старог познаника – Албаније.
07. 06. 2025. у 08:49

"СРБИ СУ ПОВЕЛИ И ЊЕГА!" Албанци о човеку који је дошао са фудбалерима Србије у Тирану
Албанија и Србија играју у суботу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а тим поводом - у Тирани су открили један детаљ који им је нарочито занимљив.
06. 06. 2025. у 18:57

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)