СРБИ ФУРИОЗНИ ПРЕД КАТАР: У Фиорентини не тресе мреже само Лука Јовић

30. 10. 2022. у 15:51

ФУДБАЛЕРИ Фиорентине су на полувремену против Специје на паузу отишли резултатом 1:1. Стрелац гола за Виолу био је Никола Миленковић.

Навикли смо у претходним недељама да нас Лука Јовић обрадује головима, а сада је то учинио и штопер љубичастих, Никола Миленковић.

Српски репрезентативни штопер је у 13. минуту 12. кола Серије А против Специје надскочио све у шеснаестерцу и главом сместио лопту иза голмана домаћих.

Радује одлична форма готово свих српских интернационалаца и Драган Стојковић Пикси сигурно задовољно трља руке.

Први меч у Катару наша репрезентација игра против Бразила 24. новембра.

Standings provided by Sofascore

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ДЕБИ СРПСКОГ СТРУЧЊАКА: Дејан Станковић је доведен у престоницу да врати гладијаторе у сам врх руског фудбала

ДЕБИ СРПСКОГ СТРУЧЊАКА: Дејан Станковић је доведен у престоницу да врати "гладијаторе" у сам врх руског фудбала

СПАРАТ МОСКВА коју од ове сезоне са клупе предводи наш Дејан Станковић ће у првом колу руског првенства гостовати Оренбургу на "Газовик стадиону" (16.30).

21. 07. 2024. у 10:10