КАД ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА ПРЕСКОЧИ ОГРАДУ: Оно што је Гордан Петрић урадио натерало је ФК Нови Пазар да свету одмах разгласи шта се десило
ФК Партизан се налази на припремама у Турској, а том приликом десила се једна несвакидашња сцена. О ономе што је урадио тренер црно-белих, Гордан Петрић, огласио се фудбалски клуб Нови Пазар, који се у "комшилуку" клуба из Хумске припрема за наставак сезоне.
FOTO: M. Vukadinović
"Новости" вам преносе то саопштење Новопазараца:
"Велики гест Гордана Петрића и ФК Партизан
На јучерашњој припремној утакмици коју је наш клуб одиграо против екипе Капаза, повреду је доживео наш млади фудбалер Семир Алић.
Гест за памћење направио је први тренер ФК Партизан, Гордан Петрић који је у тренуцима када је амбулантно возило дошло да транспортује повређеног играча, прескочио ограду терена, пришао до Семира који је лежао на носилима и загрљајем му пружио подршку.
Такође, тренер је одмах управи ФК Нови Пазар понудио помоћ и све капацитете ФК Партизан у евентуалном збрињавању нашег фудбалера.
Утакмици су, поред тренера Партизана, присуствовали и његове колеге из ФК Партизан, делегација ФК ТСЦ као и још двадесетак гледалаца. Након утакмице, ФК Партизан послао је и поклон на рецепцију хотела у ком су смештени 'плави' а који је прослеђен Семиру Алићу. Степен повреде нашег младог фудбалера биће познат тек након детаљнијих анализа.
ФК Нови Пазар најискреније се захваљује Гордану Петрићу и ФК Партизан на овом заиста лепом гесту", наводи се у саопштењу.
Бонус видео: Ново у Земунелу - Партизаново брдо за трчање
Препоручујемо
СРБИ СУ ТО! Свет је затечен шта су навијачи Новака Ђоковића урадили у Мелбурну
17. 01. 2023. у 20:42
"НИЈЕ ИДЕАЛНО" Новак Ђоковић два сата иза поноћи забринуо навијаче на Аустралијан опену
17. 01. 2023. у 20:00
ЂОКОВИЋ ИМАО "ЗАХТЕВ" ЗА ОРГАНИЗАТОРЕ: Новак ово није видео 15 година
17. 01. 2023. у 14:52 >> 14:55
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)