ДА СТАВИМО ТАЧКУ НА ТО: Огласио се будући тренер Звезде
У претходним данима настала је полемика да ли ће Црвена звезда заиста довести Барака Бахара из Макаби Хаифе, а сада се огласио и сам Израелац.

Фото: ЕПА
Он је медијима у Израелу рекао да се бави само Макабијем, иако није био децидан у деманту доласка у Београд.
- Разумем да медије то занима. Потпуно природна ствар. Направили смо огроман успех пласманом у Лигу шампиона и стизале су понуде за мене и играче. Било их је у прошлости као што их има и сада. Ту је агент који се бави тиме и ту сам ја који се бавим Макабијем. Само желим да нагласим да ће све бити урађено у договору Јаковом Шахаром (власник Макабија из Хаифе оп.а.). Тако желим да ставим тачку на ову причу јер нас у суботу чека важна утакмица. Најважније ми је да навијаче и даље чинимо поносним и да уживају у нашем фудбалу. Ништа друго ме не занима - рекао је Бахар.
Израелски стручњак је истакао да о свом одласку није разговарао са играчима.
- Нисам још причао ни са ким од њих јер још нису сви стигли са репрезентативних акција и онда ћу им објаснити ситуацију на најискренији могући начин. Не желим ништа да кријем од њих - поручио је израелски стручњак.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

ЗВЕЗДА НЕ ЖАЛИ НОВАЦ: Барак Бахар постаје најплаћенији тренер икада на Маракани
30. 03. 2023. у 11:11

ЏАБЕ СТЕ ГА МАЛТРЕТИРАЛИ: Новак Ђоковић коначно добио феноменалне вести
30. 03. 2023. у 09:00

СРБИ У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ: Јовић и Николић против будућности одбране наше репрезентације
ЈЕДАН од занимљивјих двомеча плеј-оф фазе квалификација за Лигу конференција одиграће Андерлехт и АЕК из Атине, а први сусрет биће одигран вечерас на "Лото парку" од 20 часова.
21. 08. 2025. у 07:15

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
20. 08. 2025. у 12:23

ИЗ СВИХ УГЛОВА: 32 године млађа жена нашег глумца се скинула у бикини (ФОТО)
МАРИЈА је објавила читав низ фотографија. Она је позирала у бикинију и фотографисала се из свих могућих углова.
18. 08. 2025. у 22:13
Коментари (0)