БАХАР СУТРА ВРШИ ПРОЗИВКУ: Црвена звезда почиње припреме за нову сезону
ФУДБАЛСКИ клуб Црвена звезда саопштио је данас да ће црвено-бели сутра почети припреме за нову сезону у домаћем шампионату и Лиги шампиона.
Фото: М. Вукадиновић
У саопштењу се наводи да ће нови тренер првака Србије Барак Бахар у понедељак у 10.30 часова да изврши прозивку играча на старту припрема за нову сезону.
Црвена звезда је у сезони 2022/2023. освојила дуплу круну у домаћем шампионату и изборила директан пласман у групну фазу Лиге шампиона наредне сезоне.
Подсетимо, израелски стручњак је на место тренера заменио Милоша Милојевића.
БОНУС ВИДЕО: ШАМПИОНСКА ЖУРКА НА МАРАКАНИ: Црвена звезда је (поново) шампион Србије
Препоручујемо
"НОВОСТИ" У СОМБОРУ СА ЈОКИЋЕМ: Николини снови се нису остварили, али овакав дан Сомбор није досад доживео!
18. 06. 2023. у 13:12 >> 19:00
"ДОБРО ДОШАО КУЋИ, МВП": Сомбор на сјајан начин дочекао Николу Јокића (ФОТО)
18. 06. 2023. у 10:26
НОВА СЕЗОНА, ИСТИ ЈОКИЋ: Николина доминација НБА лигом се наставља
СРБИН је одлично отворио кампању, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Минесоте и Денвера (2.30).
27. 10. 2025. у 10:30
ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)
Тениски свет је у августу 2024. потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. Али, након вишемесечне провере како се то десило, а за ту проверу нико жив није знао осим Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу, потом је за то сазнао читав свет - и то када је Италијан ослобођен оптужби. Морао је, истина, да мало паузира између овогодишњег Аустралијан опена и Ролан Гароса, а повратак "белом спорту" прославио је - упловљавањем у нову везу.
27. 10. 2025. у 20:40
"ЦЕЦИН СИНЕ, ЋУТИ И УДАРАЈ, ЗА БОЉЕ И НИСИ!" Водитељка одбрусила Вељку - "Озбиљан комплекс!"
НАКОН што је боксер Вељко Ражнатовић покушао да исмеје перформанс водитељке Јоване Јеремић, који је уприличила током прославе њеног рођендана, она му је брзо јавно узвратила, у свом стилу.
26. 10. 2025. у 10:48
Коментари (0)