ПРВИ У ИСТОРИЈИ! Кристијано Роналдо уписао 200. наступ за националну селекцију
Португалски фудбалер Кристијално Роналдо први је играч у историји који је дошао до бројке од 200 одиграних утакмица за националну селекцију.

ФОТО: Танјуг/АП
Роналдо се нашао у стартној постави репрезентације Португала на гостовању Исланду у квалификацијама за Европско првенство које је на програму 2024. године.
Петоструки освајач Златне лопте иза себе је оставио Серхија Рамоса са 180 утакмица, Ђанлуиђија Буфона са 176 утакмица, Икера Касиљаса са 167 и Луку Модрића са 166 утакмица.
Роналдо је за Португал дебитовао 2003. године у дуелу са Казахстаном када је на терену заменио Луиша Фига.
БОНУС ВИДЕО: Хоће неко на баскет: Са Куле Београд упућена честитка Николи Јокићу
Препоручујемо

НОВА ТРАВА И У ХУМСКОЈ: Велика реконструкција терена на стадиону Партизана
20. 06. 2023. у 13:54

ГУДЕЉ НАЈБОЉЕ ПРОШАО: Само петорица "орлова" се китили клупским трофејима ове сезоне
20. 06. 2023. у 12:53

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ПОГИНУО РАМОС: Шпански фудбал тугује због трагичне саобраћајне несреће
Спорт је задесила трагедија.
26. 06. 2025. у 19:11

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)