НЕМАЧКИ ГИГАНТ ЖЕЛИ ЗВЕЗДИНО ДЕТЕ: Дортмунд загризао за велику наду црвено-белих
МЛАДИ фудбалер Црвене звезде Стефан Лековић почео је прошле сезоне да добија озбиљну шансу у првом тиму. Његов таленат и игре не пролазе незапажено. То показује и интересовање немачког великана за њега.
ФОТО: М. Вукадиновић
Како преноси "Билд", овај 19-годишњи штопер црвено-белих је жеља Борусије Дортмунд. Осим "милионера" и Лајпциг је бацио око на даровитог Београђанина.
Поменути листа наводи и да је Звезда зимус добила понуду од Реал Мадрида вредну 4.000.000 евра, али је она одбијена.
Лековић уговор са црвено-белима има до 2027. године, а тржишна вредност му је милион евра. Он је до сада за клуб из Љутице Богдана одиграо 12 утакмица и постигао један гол.
Остаје да се види да ли ће млади дефанзивац остати на "Маракани". Барак Бахар на његовом месту има Александра Драговића, Уроша Спајића, Немању Милуновића, Милоша Дегенека, док је на позицију штопера померио и Срђана Мијаиловића.
БОНУС ВИДЕО: СЛАЛОМ ЗА НАЈЛЕПШИ ГОЛ: Букари за "петарду" Звезде против Војводине
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)
Најновије вести са Зимских олимпијских игара "Милано - Кортина 2026" запрепастиле су свет.
14. 02. 2026. у 19:52
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)