"АФЕРА АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ"- ГОТОВА! Тренер Фулама обелоданио, ево шта ће бити са српским асом
Репрезентативац Србије и нападач Фулама, Александар Митровић и поред жеље за одласком у Саудијску Арабију у екипу Ал Хилала ипак остаје у Фуламу, а тренер лондонске екипе Марко Силва у потпуности рачуна на њега.
FOTO: Tanjug/AP
Ал Хилал је послао две понуде, највећа је била 40 милиона, међутим челни људи Фулама нису хтели да продају свог најбољег фудбалера и поред тога што је сам Митровић изразио велику жељу да напусти Премијер лигу и пресели се у Саудијску Арабију.
Митровић се недавно прикључио тренинзима, одиграо је и један припремни меч против Хофенхајма, међутим и поред тога што се тек недавно прикључио екипи - тренер Марко Силва у потпуности рачуна на њега.
- Играо је двапут прошле недеље, једном меч иза затворених врата са Хофенхајмом, а онда и 30 минута у другој утакмици. Ради свакодневно са саиграчима, спреман је и на мени је да одлучим да ли ће бити стартер или не. Он је 100% спреман. Причао сам са њим, знамо се нас двојица веома добро, и нећу вас лагати, стигле су неке понуде које су га натерале да размисли, можда чак и да каже то што тврдите, 'да неће више ни минут играти за Фулам', али он то никоме у клубу није рекао, ниједној особи из клуба. Можда штампа то тако тврди, наводи да је то рекао рођацима, али стварно нисам сигуран у то. Али, он то лично нама није рекао. Но, била је та једна ситуација, када је он добио понуду и то веома добру понуду, а онда, понекад је то тако, играчима не буде лако да задрже концентрацију. Али, ево, он је на терену поново 'онај' Митровић – рекао је Силва, не остављајући ни најмању дилему да ће "Митрогол" и даље бити голгетер Фулама.
Силва је овиме најавио да ће српски репрезентативац бити у екипи у првом колу Премијер лиге када Фулам гостује Евертону.
Утакмица је на програму 12. августа са почетком од 16 часова.
БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОРИЈА ЗА ТВ ШПИЦЕ: Овако је Квинси Мениг постигао сјајан гол на мечу Војводина - Партизан
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПАРТИЗАН НОКАУТИРАН У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Европска прича црно-белих уопште није почела добро (ВИДЕО)
10. 08. 2023. у 19:57 >> 19:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)