ОДЈЕЦИ ВЕЛИКОГ ТРАНСФЕРА: Стиже новац и у Србију од преласка Александра Митровића у нови клуб
АЛЕКСАНДАР Митровић наставља каријеру у Ал Хилалу, а због овог трансфера профитираће и Партизан, бивши клуб српског нападача.

FOTO: Tanjug/AP
Наиме, Фулам ће на име обештећења добити 50.000.000 евра, док ће репрезентативац наше земље за трогодишњу верност новом тиму зарадити 25.000.000 евра по годити и то нето.
Партизан ће због овог трансфера зарадити нешто више од 1.000.000 евра због тога што је то матични клуб момка из Смедерева. Такође, профитираће и Телеоптик из фонда солидарности.
Клуб који се такмичи у Српској лиги Београд (трећем рангу српског фудбала) зарадиће око 300-350 хиљада евра.
Прелазни рок траје до 31. августа, па остаје да се види да ли ће управа црно-белих реаговати са још неким појачањем.
БОНУС ВИДЕО: Дуљај након победе над Радничким: Раније смо овакве мечеве губили, сада смо добили на карактер
Препоручујемо

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ У НОВОМ КЛУБУ: Ове ако пусте у Лигу шампиона, биће свашта!
19. 08. 2023. у 16:28

ЕУРОСПОРТ "САХРАНИО" НАДАЛА И ФЕДЕРЕРА: Новак Ђоковић је "ГОАТ", више дилеме нема!
19. 08. 2023. у 15:38

БРАВО, ИВАНА: Вулета изборила финале Светског првенства, Милица Гардашевић није успела
19. 08. 2023. у 14:22 >> 14:44

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК! ФК Динамо Загреб стиже у Београд!
ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба играће у Србији са Макабијем из Тел Авива, одлука је донета из сигуроносних разлога, а поред чињенице да публике неће бити оба тима суочена су са бројним логистичким изазовима.
01. 10. 2025. у 16:02

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)