АЛЕКСИС САНЧЕЗ ПОНОВО У ИНТЕРУ: Чилеанац стигао у плаво-црни део Милана, Кореа отишао пут Француске
Фудбалски клуб Интер саопштио је данас на званичном сајту да се у клуб вратио Алексис Санчез, као и да је Хоакин Кореа послат на позајмицу у Олимпик из Марсеља.

Фото: EPA-EFE/ROBERTO BREGANI
Санчез је стигао у Интер као слободан играч из Марсеља, а са челницима клуба потписао је једногодишњи уговор. Чилеанац је већ био члан Интера од 2019. до 2022. године, кад је одиграо 109 утакмица у свим такмичењима и постигао 20 голова.
Кореа је послат на позајмицу до краја сезоне у Марсељ, пошто је јасно да после доласка Марка Арнаутовића и Алексиса Санчеза не би имао минутажу у миланском клубу.
БОНУС ВИДЕО: У Загребу се цује Бозе правде
Препоручујемо

КАКВА ЛУДНИЦА У ГРУПИ СРБИЈЕ: Порторико у невероватној утакмици победио Јужни Судан
26. 08. 2023. у 12:20

СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У КОШАРЦИ, 2. ДАН: Србија се не шали, Американци се мучили, али зато Шпанија...
26. 08. 2023. у 18:02 >> 17:25

ПОГОДИЛИ СМО ТРИ У НИЗУ!!! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
ОСТВАРИЛИ смо хет-трик, идемо по покер!
21. 07. 2025. у 08:08

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од "делија"?! (ФОТО/ВИДЕО)
Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро би оне могле да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.
21. 07. 2025. у 17:00

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)