СРБИЈА НОКАУТИРАЛА ИТАЛИЈУ НА НЕ-ВЕ-РО-ВА-ТАН НАЧИН! Нестварна голеада, шок-преокрет "орлића" - уз мајсторију за шпице (ВИДЕО)

Новости онлине

11. 10. 2023. у 20:54

СЈАЈНУ утакмицу у Гоњем Милановцу одиграли су омладинци Србије и Италије. "Орлићи" су тријумфовали са 5:4 после преокрета, а победу је донео фантастичним голом фудбалер Црвене звезде Јован Мијатовић.

СРБИЈА НОКАУТИРАЛА ИТАЛИЈУ НА НЕ-ВЕ-РО-ВА-ТАН НАЧИН! Нестварна голеада, шок-преокрет орлића - уз мајсторију за шпице (ВИДЕО)

Невероватан меч у коме је виђено доста тога интересантног одигран је на стадиону Металца. "Азури" су водили са 0:1 и 3:4 и то им није било довољно да славе. Са друге стране изабраници Радована Кривокапића су испустили предност од 3:1, али су ипак успели да победе.

Италијани су дошли до предности у 34. минуту када је Спиначе погодио, а да се на полувреме не оде са заостатком потрудио се фудбалер Ајнтрахта Марко Младеновић који је донео нашој селекцији изједначње у 44.

Почетак другог полувремена обележио је Мијатовић. Најпре је донео вођство Србији у 46. минуту, да би потом асистирао Младеновићу за 3:1.

Пали су потом "орлићи" у игри, што је ривал искористио и головима головима Куетоа из пенала, а затим и Болсана и капитена Липанија дошао до преокрета.

Ипак, уследио је урагански финиш Србије. Најпре, Алексеј Вукићевић у 86. минуту донео ново поравнање резултата, да би млади нападач Звезде постигао евро-гол у првом минуту надокнаде. Ухватио је Мијатовић волеј искоса са леве стране и упутио неодрбањив ударац.

"Орлићи" (У19) играју са истим противником такође пријатељски меч. Тај дуел на програму је у суботу 14. октобра од 16 сати.

БОНУС ВИДЕО: НЕСВАКИДАШЊА КОРЕОГРАФИЈА: Ово су "делије" урадиле за меч Звезда - Јанг бојс у Лиги шампиона

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00

ЈАНА СЕ РАЗВЕЛА ОД МУЖА КАД ЈЕ ОБОЛЕО ОД РАКА: Не кајем се, преко Фејсбука сам сазнала да је умро

ЈАНА СЕ РАЗВЕЛА ОД МУЖА КАД ЈЕ ОБОЛЕО ОД РАКА: "Не кајем се, преко Фејсбука сам сазнала да је умро"

СУДБИНА некада уме да се поигра са нама и доведе нас пред невероватна искушења. Некада морамо да донесемо важне одлуке које могу да нам промене ток судбине.

28. 06. 2024. у 20:02