"ОРЛИЋИ" СЕ ОПОРАВИЛИ ОД ДЕБАКЛА: Србија победила Северну Ирску у квалификацијама за Европско првенство

Новости онлине

16. 10. 2023. у 22:34

МЛАДА фудбалска репрезентација Србије опоравила се од дебакла од Енглеске и победила је Северну Ирску као гост са 2:1 у квалификацијама за Европско првенство.

ОРЛИЋИ СЕ ОПОРАВИЛИ ОД ДЕБАКЛА: Србија победила Северну Ирску у квалификацијама за Европско првенство

Одлично су изабраници Душана Ђорђевића отворили утакмицу. Играо се 15 минут када је капитен "орлића" Владимир Лучић затресао мрежу ривала после сјајне соло акције и довео нашу селекцију до предности.

Није примљен гол много уздрамо домаћина који је кренуо по изједначење и до њега је стигао у 51. минуту када је Кјаран Мекагин погодио са беле тачке.

Ипак, желела је Србија победу и до њене је стигла у 82. минуту захваљујући Милошу Пантовићу који је поставино коначан резултат.

"Орлићи" су сада трећи на табели са шест бодова колико има и другопласирана Енглеска, на челу је Украјина са девет.

Србија наредни меч игра против "гордог албиона" 18. новембра у Бачкој Тополи на "ТСЦ Арени".

БОНУС ВИДЕО: НЕСВАКИДАШЊА КОРЕОГРАФИЈА: Ово су "делије" урадиле за меч Звезда - Јанг бојс у Лиги шампиона

ЕРДОГАН ЛУПИО ШАМАР НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

ЕРДОГАН "ЛУПИО ШАМАР" НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал изазвао је велики скандал због ког се страсти не смирују ни трећи дан. Штавише, сад је реаговао и председник Турске, Реџеп Тајип Ердоган. И то нимало безазлено.

05. 07. 2024. у 19:08