ЖЕСТОКА КАЗНА ЗБОГ БРАЊЕЊА ТЕРОРИЗМА: Фудбалер Нице не може да игра такмичарске мечеве

Александар Илић
Александар Илић

26. 10. 2023. у 19:08

ФРАНЦУСКА фудбалска лига жестоко је казнила фудбалера Нице Јусефа Атала због објављивања антисемитских порука на друштвеним мрежама.

ЖЕСТОКА КАЗНА ЗБОГ БРАЊЕЊА ТЕРОРИЗМА: Фудбалер Нице не може да игра такмичарске мечеве

ФОТО: АП

Након што је спроведена истрага Етичког комитета ФС Француске, против Атала је покренут дисциплински поступак, који је за епилог имао суспендовање.

Атал је оптужен за "брањење тероризма" дељењем порука на интернету. Он је под истрагом и због "јавног подстицања на мржњу или насиље због одређене религије".

Овај 27-годишњи Алжирац се извинио после објаве порука и избрисао видео снимак у којем палестински свештеник даје антитемитску објаву.

Атал је на Инстаграму написао да схвата да је његова објава шокирала поједине људе и осудио све облике насиља, без обзира у ком је делу света.

БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду

Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.

20. 08. 2025. у 12:23

Коментари (0)

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду