КАО ДА СУ СРБИ ДИВЉАЦИ! Лајпциг издао хитно упозорење пред меч са Звездом

Марко Паунић
Марко Паунић

07. 11. 2023. у 12:50

Фудбалски клуб Лајпциг из Немачке изазвао је контроверзе и огорчење међу навијачима Црвене звезде и грађанима Београда пред надолазећу утакмицу четвртог кола Лиге шампиона.

КАО ДА СУ СРБИ ДИВЉАЦИ! Лајпциг издао хитно упозорење пред меч са Звездом

ФОТО: ФК Црвена звезда

Клуб је упозорио своје навијаче на опасности приликом гостовања у Београду и позвао их да не носе навијачка обележја уочи утакмице која је заказана за уторак од 21 час.

Поред тога, немачки клуб је саветовао своје присталице да користе само овлашћене таксије и мењају новац на званичним локацијама, након што су чули извештаје о превисоким ценама и непријатностима које су доживљавали навијачи других клубова. 

Лајпциг ће такође предузети мере предострожности међу својим играчима, а према извештају „Билда“, играчи ће се појавити у цивилу, а не у клупској опреми.

Очекује се да ће око 500 навијача немачког клуба присуствовати утакмици, која ће се одиграти на стадиону „Рајко Митић“. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛУДНИЦА! Ево шта све Србија мора сад да уради да би стигла до финала Европског првенства у кошарци 2025!

ЛУДНИЦА! Ево шта све Србија мора сад да уради да би стигла до финала Европског првенства у кошарци 2025!

Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, настављено је уз занимљиву утакмицу Србија - Турска, после чега је постало познато какав пут "орлове" селектора Светислава Пешића чека до жељеног финала.

03. 09. 2025. у 22:17

Коментари (3)

СРБИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Ево шта су навијачи Звезде урадили за навијача Партизана!