ИГРАЧ КОЛАБИРАО У ЕНГЛЕСКОЈ: Премијер лига донела одлуку, ево када се игра меч
МЕЧ Борнмут - Лутон играће се од почетка, а не од 65. минута када је прекинут због тога што је капитен гостујуће екипе Том Локјер колабирао.

ФОТО: Танјуг/АП
Сусрет је прекинут због тога што играчи и тренери нису били у психичком стању да га наставе након што је Локјер срушио на терен и морао да буде спроведен од стране медицинске екипе на стадиону "Виталити".
Иако је на први поглед све деловало застрашујуће, Локер је касније био у стабилном стању и свесно је комуницирао са особљем у медицинском центру.
У тренутку прекида резултат је био 1:1, а мислило се да ће меч бити настављен од момента када је прекинут са важећим резултатом. Ипак, уместо тога су се у Премијер лиги определили за другачији приступ.
Локеру се ово не дешава први пут, пошто је у мају доживео исту ствар на мечу плеј-офа за улазак у Премијер лигу на "Вемблију" због чега је подвргнут операцији срца.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

ДОНЧИЋ ОДУШЕВИО БАЛКАНЦЕ: Погледајте хит поруку на мајици звезде Даласа (ФОТО)
17. 12. 2023. у 11:28

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
03. 10. 2025. у 07:00

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
03. 10. 2025. у 19:45

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)