ВОДИ ФУРИЈУ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Луис де ла Фуенте остаје селектор Шпаније

22. 02. 2024. у 18:00

Селектор репрезентације Шпаније Луис де ла Фуенте продужио је уговор до краја Светског првенства 2026. године, саопштио је овог четвртка Фудбалски савез Шпаније.

ВОДИ ФУРИЈУ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Луис де ла Фуенте остаје селектор Шпаније

Фото: EPA-EFE/Sergio Perez

У саопштењу "РФЕФ" се наводи да је у уговору активирана клаузула о продужењу сарадње са Де ла Фуентеом до краја Светског првенства, које ће 2026. године бити одржано у САД, Канади и Мексику.

"РФЕФ" истиче да је ова одлука донета како би "фурија" обезбедила стабилност уочи предстојећег Европског првенства у Немачкој.

Шпанија ће на континенталном такмичењу играти у групи Б са селекцијама Италије, Хрватске и Албаније. Де ла Фуенте (62) је ову селекцију преузео 2022. године по завршетку Мундијала у Катару.

У новом циклусу Лиге нација, Шпанија ће играти у групи 4 са репрезентацијама Швајцарске, Данске и Србије. Са "фуријом" је освојио прошло издање овог такмичења.

БОНУС ВИДЕО: МАКСИМОВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Из опуштене игре долазе резултати, близу смо Европе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКА ЕЛИТА СТИЖЕ У БЕОГРАД! Путинова десна рука: Долазимо због ваше религије!

РУСКА ЕЛИТА СТИЖЕ У БЕОГРАД! Путинова "десна рука": Долазимо због ваше религије!

Русија, откако је почео рат у Украјини, нема баш много прилике да у иностранству покаже шта зна на пољима културе, спорта или других активности којима би могла да се подичи, али ће Београд и Србија сада бити домаћини бројним руским звездама. И, човек који стоји иза свега тога, решио је да проговори о том доласку.

22. 09. 2025. у 20:06

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: Албанци ме звали српски шпијун, а кад треба - патриота! Знам шта сам - никад ме нико није купио

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"

ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...

22. 09. 2025. у 16:07

Коментари (0)

ЈУТАРЊИ ПРОГРАМ ВИШЕ НЕЋЕ БИТИ ИСТИ: Погинула позната ТВ водитељка