ШОК! Александар Митровић пропушта Европско првенство?
Српски напад Александар Митровић повредио се на мечу између Ал Хилала и Шабаба (4:3), а из Саудисјке Арабије стижу вести да је у питању озбиљна повреда!
ФОТО: Профимедиа
Како преносе медији у Арабији Александар Митровић задобио је озбиљну повреду, због које би могао да буде и опериса, тврди Ал-Аин, који додаје да би, уколико то буде случај, морао на паузу најмање четири месеца. То значи да би пропустио Европско првенство у јуну у Немачкој.
- Ако оштећење не буде велико, опоравак би могао да траје од једне до три недеље. Међутим, уколико се испостави да је оштећење другог степена и да постоји делимично оштећење, лечење би могло да траје месец и по дана. Најгори сценарио је одсуство од три до четири месеца, ако буде постојала потреба за хируршком интервенцијом, тврди поменути портал, а преноси "Спортал".
Доктор Ајман Ал Ахмад је рекао да је у питању покидан мишић, те да ће опоравак трајати до месец и по дана.
- Код Митровића је у питању пукотина задње ложе. Тешко да се ради о повреди првог или трећег степена, пре бих рекао да је други степен. Његово одстуство може да траје до месец и по дана, а период би могао да буде и дужи ако је напрснуће близу кости. Ако се пожури са повратком на терен, може да постоји озбиљна опасност да се повреда врати и да буде ван терена три месеца. Могуће да се врати на тренинг за око 25 дана, али професионални играчи на терен се враћају тек када болови у потпуности нестану - рекао је доктор за "Саудијска Арабија ченел".
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"
Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.
01. 02. 2026. у 07:40
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
31. 01. 2026. у 15:23
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)