КАД ДЕ РОСИЈУ "ПАДНЕ РОЛЕТНА": Тренер Роме због ове реакције постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)

Александар Илић

19. 04. 2024. у 14:48 >> 14:48

РОМА је у реваншу на Олимпику победила Милан 2:1 и тако укупним резултатом 3:1 обезбедила пласман у полуфинале Лиге Европе. Ипак, један детаљ током меча насмејао је многе.

КАД ДЕ РОСИЈУ ПАДНЕ РОЛЕТНА: Тренер Роме због ове реакције постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)

FОТО: Принтскрин/Редит/Форззаинтер_1908

Рома је у сваком погледу надиграла ривала, а у 72. минуту виђена је занимљива сцена која је постала хит на друштвеним мрежама. Дефанзивац "вучице" Дијего Љоренте дотрчао је до тренера Данијелеа де Росија како би га питао колико минута је остало до краја меча.

Легенда Роме и наследник Жозеа Мориња изгубио је сталоженост због потеза свог фудбалера. Махао је рукама и терао дефанзивца назад на терен.

Иначе, Ђанлука Манчини је у 12. минуту донео предност домаћину, 10 минута касније Паоло Дибала увећао је предност. Рома је потом била са играчем Мање јер је Зеки Челик добио црвени картон.

До краја меча Матео Габије је успео да смањи резултат, али је тим Луке Јовића елиминисан из Лиге Европе. Римљане у полуфиналу чека Бајер из Леверкузена.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

ШОК: Карлос Алкараз избачен са турнира у Мадриду! Имитирао Надала, па морао да пакује кофере, као и Рафа (ВИДЕО)

Карлос Алкараз је на АТП Мадрид, турнир из серије 1000, стигао као двоструки узастопни шампион. На овом мастерсу је у уторак изједначио рекорд Рафаела Надала по броју узастопних победа (14), али је већ у среду елиминисан.

01. 05. 2024. у 18:13