ЧОЛО ХОЋЕ ЗЕМЉАКА! Атлетико Мадрид послао понуду за фудбалера Манчестер ситија

Марко Паунић
Марко Паунић

06. 06. 2024. у 12:57

Фудбалски клуб Атлетико Мадрид послао је званичну понуду Манчестер ситију за аргентинског репрезентативца Хулијана Алвареза, преноси шпанска Марка.

ЧОЛО ХОЋЕ ЗЕМЉАКА! Атлетико Мадрид послао понуду за фудбалера Манчестер ситија

ФОТО: Танјуг/АП

Шпански медији наводе да руководство Атлетика гарантује аргентинском фудбалеру место стартера наредне сезоне у мадридском клубу.

Међутим, челници Манчестер ситија не желе да продају Алвареза, који се ове сезоне показао као добро решење на позицијама шпица и полушпица.

Шпански медији наводе да би Алварез могао да затражи трансфер у летњем прелазном року, пошто не жели да седи на клупи за резервне играче и да буде у сенци норвешког нападача Ерлинга Холанда.

ФОТО: Танјуг/АП

 

Алварез (24) је члан Манчестер ситија од 2022. године, а има уговор са енглеским клубом до 30. јуна 2028.

Он је ове сезоне одиграо 54 утакмице за Манчестер сити у свим такмичењима и постигао је 19 голова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

05. 11. 2025. у 17:58

Коментари (0)

ПРВО СМРШАО 20КГ - САДА ОТИШАО У ПЛАВО: Нова трансформација Андрије Кузмановића (ФОТО)