СТАНИЋ ПРЕШАО У АНТВЕРПЕН: Нападач српских корена променио средину у Белгији
ФУДБАЛЕР Александар Станић (19), чији је отац Србин, а мајка из Буркине Фасо, висок 1,98 центиметара, променио је средину и из Мехелена прешао је у Антверпен.

ФОТО: А. Илић
Горостасни центарфор је прошле сезоне играо у омладинској лиги и на 32 утакмице постигао 16 погодака. То му је обезбедило трансфер, где би за почетак требало да се доказује кроз други тим.
Иако има тек 19 година, Станић има и искуство играња у Италији. Једно време провео је на позајмици у Пизи, међутим није се прославио. Када је у питању репрезентација, до сада је играо само за Белгију до 18 година - четири меча. Према пореклу, могао би да заигра и за Србију, али и за Буркину Фасо у сениорској конкуренцији.

ПОСЛЕ ДРАМЕ СА АЕК-ОМ: Партизанова деца су орна да се докажу на старту Суперлиге Србије
СВОЈУ авантуру у Суперлиги Србије млади састав Партизана почеће против Железничара који ће их угостити у Панчеву од 20 часова.
20. 07. 2025. у 07:40

РУСИЈА У ШОКУ: Украјинске порно-гимнастичарке претукле полицију у Москви
Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, Русија као неко ко је својом "специјалном војном операцијом" тај сукоб уздигла на највећи ниво - због тог рата трпи бројне санкције, али се и на њеној територији дешава да спортисти раде невероватне ствари.
20. 07. 2025. у 15:24

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)