СТЕВАНОВИЋ ИМА НОВИ КЛУБ: Доскорашњи фудбалер Напретка задужио дрес Оцелула
Никола Стевановић, дведетпетогодишњи одбрамбени играч, има нови фудбалски изазов пред собом. После завршене сезоне у крушевачком суперлигашу, парафирао је двогодишњи уговор са румунским Оцелулом.

ФОТО: Приватна архива
Екипа која се пре нешто више од деценију окитила титулом првака своје земље, у недавно завршеној сезони је стигла до финала Купа.
- Пре свега бих се захвалио мом бившем клубу, Напретку и желим му много упсеха у наступајућој сезони. Крушевљани ће ми заувек бити у срцу, а Напредак има своје неприкосновено место у домаћем фудбалу признато и поштовано и ван наших граница – започео је разговор Стевановић, који има искуство игара и у Немачкој из периода наступа за Инглоштат.
Тим у ком је својевремено наступао Милан Перендија, има врло позитиван став о играчима са наших простора. Од Стевановића се очекује да буде главни стуб одбране румунске екипе.
- Истина је да клуб врло цени фудбалере са наших простора. Спреман сам да у периоду од две године дам пун допринос успеху клуба и једва чекам дебитантски наступ на припремама у Аустрији где се екипа управо спрема за нову сезону. Румунски фудбал доживљава ренесансу и томе у прилог иде чињеница да је репрезентација оставила изузетан утисак на актуелном Европском шампионату, а самим тим и клупски фудбал доживљава и проживљава одређени прогрес и надам се да ћу дати пун допринос будућим успесима клуба – биле су прве импресије српског интернационалца у Румунији, Николе Стевановића.
Он је до сада у каријери играо за нишки Раднички, Динамо Врање, Ингоштат и Напредак.
БОНУС ВИДЕО: ВАТРОМЕТ КОД БЕОГРАДСКОГ ПОБЕДНИКА: Кад "делије" славе Звездину титулу на Калемегдану
Препоручујемо

"СРПСКИ ПОНОС!" Каква објава удовице Синише Михајловића! Ово слама срца... (ФОТО)
01. 07. 2024. у 12:05

НИКО ГА НЕ МОЖЕ САЧУВАТИ: Доминацији Николе Јокића нема краја!
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Нагетса и Лејкерса који се састају у "Бол арени" (2.30).
14. 03. 2025. у 15:17 >> 15:17

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)