СВЕ ПРШТАЛО ОД ГОЛОВА! Раднички и Железничар одиграли сјајан меч у Лесковцу!

Александар Илић

19. 07. 2024. у 20:55

Фудбалери Радничког 1923 и Железничара из Панчева отворили су овогодишње издање Суперлиге Србије, а меч је био више него вредан чекања. Победили су гости из Панчева резултатом 2:3 након веома узбудљиве фудбалске представе.

Меч се због радова у Крагујевцу играо у Лесковцу на стадиону Дубочице, а домаћин се од стара није добро проводио у привременом дому.

Наиме, након 45 минута игре виђеоно је чак четири поготка, а прва два завршила су управо у мрежи Крагујевчана.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

На први гол у новој сезони чекало се свега три минута, када је прецизан био Бранислав Кнежевић.

На 2:0 повисио је Дарио Гргић у 15. минуту, да би аутоголом Николе Јовановића у 29. минуту, Крагујевчани поново ухватили прикључак.

На 3:1 повисио је Лазар Романић у трећем минуту надокнаде првог дела.

Боље је Раднички отворио друго полувреме, те у 56. минуту смањују "домаћи" на 3:2, Бесим Шербечић је упутио ударац, Матија Митровић је закачио лопту, те је она завршила у мрежи Железничара.

Управо тим резултатом завршен је уводни меч нове сезоне Суперлиге Србије.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

СРПСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ЈЕ МОТОР ЕКИПЕ: Сјајно крило предводи навалу чешког великана који је гладан трофеја и ове сезоне

СРПСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ЈЕ "МОТОР" ЕКИПЕ: Сјајно крило предводи навалу чешког великана који је гладан трофеја и ове сезоне

ПРВУ утакмицу овогодишњег чешког првенства које ће носити име Ченс лига, одиграће актуелни шампион Спарта Праг и Пардубице који се састају на "Епет арени" од 19 часова.

19. 07. 2024. у 07:50