КУГЛИЦЕ ДАРОВАЛЕ И ОТЕЖАЛЕ: Фудбалерке на почетку лако, а потом паклено у баражу за Европско првенство 2025.
КУГЛИЦЕ су даровале, али и отежале. Најбоље фудбалерке Србије у баражу за одлазак на ЕП 2025. у првој рунди играће против БиХ. Двомеч "орлица" и "змајица" играће се у распону од 23. до 29. октобра, а тачан термин биће накнадо одређен.
FOTO: FSS
Уколико све протекне по плану и изабранице Драгише Зечевића оправдају улогу фаворита, у другом, последњем кругу плеј-офа могао би да их сачека неупоредиво јачи ривал - Шведска. Трећепласирани тим са прошлогодишњег СП и освајач сребрне медаље са ОИ у Токију не би требало да има тежак задатак против Луксембурга. Термин друге фазе заказан је од 27. новембра до 3. децембра.
Жреб за ЕП биће објављен 16. децембра.
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)