САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Ево зашто су "делије" напустиле утакмицу Црвене звезде у 70. минуту
ЦРВЕНА звезда је у суботу имала заказан меч Суперлиге Србије са Текстилцем, а навијачи српског првака су решили да напусте трибину двадесет минута пре краја.

ФОТО:: Телеграм / Делије
"Делије" су се потом обратиле следећим саопштењем за јавност:
"Огорчени настављањем прогона Срба са Космета, где је данас ухапшено још пет Срба за наводне ратне злочине из 1999. године, на данашњој утакмици смо у 70. минуту напустили трибину.
За једног навијача нема теже одлуке, али пошто се у овој земљи не виде пароле и не чују људи, можда ће изостанак целе трибине допринети да се неко запита и ангажује!
Сад већ не прође ни један дан а да се нешто лоше не догоди на Космету, и то су ствари које више не смеју да се допуштају! Много пута смо дизали пароле, скандирали, донирали…
Нажалост, овај пут смо се одлучили да овако искажемо солидарност са нашим народом коме је тренутно најтеже", закључује се у саопштењу, које је завршено речима:
Нема предаје! Правда за све утамничене Србе!
Не пропустите:
СРПСКИ АМАНЕТ ВЕЗАН ЗА КНИН: Каква порука навијача Звезде! "Делије" подсетиле на злочин Олује
ЗВЕЗДА УБЕДЉИВА ПРОТИВ ТЕКСТИЛЦА: Црвено-бели споро почели, па разбили новајлију у Суперлиги Србије
Бонус видео: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, али када се чуло "Јуриш!" - нису се добро провели
Препоручујемо

И ПОРЕД ВЕЛИКЕ ПРЕДНОСТИ АРСЕНАЛ СТРЕПИ: Брзи гол на "Бернабеу" би могао бити каталиста незаборавне вечери у храму фудбала
"ТОБЏИЈЕ" са три гола предности долазе у Мадрид, али репутација Реала је таква да чак ни то није довољно да ико из редова енглеског великана помисли да је овај четвртфинални двомеч решен пред вечераши реванш који је се игра на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.
16. 04. 2025. у 07:40

АМЕРИ УВЕЛИ ДАН РУСА! Чудо невиђено: Вашингтон установио нови празник - наређено да га сви поштују!
Откако су Владимир Путин и Доналд Трамп, председници Русије и Сједињених Америчких Држава, недавно разговарали телефоном, дешавају се досад незамисливе ствари.
16. 04. 2025. у 12:04

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)