СРБИН НАЧЕО БАРСЕЛОНУ! Лука Јовић игра као препорођен (ВИДЕО)

Новости онлине

07. 08. 2024. у 07:56

Репрезентативац Србије Лука Јовић постигао је гол за Милан у пријатељској утакмици против Барселоне.

Фудбалери Милана савладали су каталонског гиганта после извођења пенала (3:2), а српски нападач оставио је сјајан утисак на овој утакмици.

Јовић је почео у стартној постави, а већ у 10. минуту након сјајне комбинације са Кристијаном Пулишићем, Србин је затресао мрежу и донео предност росонерима.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Пет минута касније Пулишић је био прецизан за 2:0. Међутим, у наставку меча Левандовски је постигао два гола , у 22. и 58. минуту, и тако донео изједначење Барселони, па је одлука о победнику пала после пенал серије, у којој су успешнији били фудбалери Милана.

Нажалост, упркос одличној игри Јовић је замењен после првих 45 минута. Било како било, Лука је на припремама показао да је спреман за наредну сезону и да заслужује место у италијанском тиму.

БОНУС ВИДЕО: ПАРИЗ У СРПСКИМ ТРОБОЈКАМА: Срби се у великом броју окупили због кошаркаша

ОДРЕЂЕН ТЕРМИН СПЕКТАКЛА! Ево када ће Србија и Америка да гледају кошаркашки спектакл у полуфиналу Олимпијских игара

Кошаркашка репрезентација Србије одиграла је изузетно узбудиљиво четвртфинале Олимпијских игара са Аустралијом, а недуго након тога постало је познато и да ће јој ривал у полуфиналу бити - Сједињене Америчке Државе.

06. 08. 2024. у 23:43