КАКВЕ РЕЧИ ПЕПА ГВАРДИОЛЕ О СРПСКОМ СПОРТУ: Ваш менталитет је невероватан, мора да сте страшно поносни!
ЈЕДАН од најбољих фудбалских тренера на свету, Пеп Гвардиола бираним речима и веома похвално је говорио о српским спортистима.
FOTO: Tanjug/AP
Стратег Манчестер ситија је у интервју за "ТВ Арена спорт" причао о Новаку Ђоковићу, Николи Јокићу, ватерполо репрезензтацији Србије.
- Мора да сте страшно поносни у Србији, да не причам о Ђоковићу... Тешко је рећи поред Надала и Ђоковића, невероватно је шта су урадили, а Ђоковић је и даље ту. Менталитет са којим је играо против Алкараза је разлог због кога су Олимпијске игре величанствене. Али погледајте и ватерполо, Србија је лоше почела, али онда један гол у последњој секунди, па финале против Хрватске. Ту је и Јокић, замало да Србија победи САД у полуфиналу... Менталитет у целој бившој Југославији је невероватан и волео бих то да научим, како се боре за апсолутно све - рекао је Гвардиола.
Он је такође говорио и о свом клубу, као и ко је поред "грађана" кандидат за титулу у Премијер лиги.
Сити који је четвороструки узастопни шампион Енглеске нову сезону почиње у недељу гостовањем Челсију (17.30).
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ЈЕ НЕВЕРОВАТАН: Оваква доминација у тенису никад није виђена
17. 08. 2024. у 09:55
ПЕШИЋ ЗНА ДА УЖИВА: Хит фотографија из кафане у Пироту (ФОТО)
17. 08. 2024. у 09:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)