ЛИВЕРПУЛ СИГУРАН НА "ЕНФИЛДУ": "Црвени" победили Брентфорд, у добром расположењу дочекују велики дерби (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

25. 08. 2024. у 19:25

ЛИВЕРПУЛ је победио прву утакмицу у новој сезони Премијер лиге коју је одиграо на "Енфилду". "Црвени" су у 2. колу савладали Брентфорд са 2:0.

ЛИВЕРПУЛ СИГУРАН НА ЕНФИЛДУ: Црвени победили Брентфорд, у добром расположењу дочекују велики дерби (ВИДЕО)

Изабраници Арнеа Слота у добром расположењу дочекују велики дерби енглеског фудбала против Манчестер јунајтеда који се игра 1. септембра од 17 часова на "Олд Трафорду".

Што се утакмице против "пчелица" тиче, Ливерпул ју је одлично отворио. Играо се 13. минут кад је Луис Дијаз асистенцију Диога Жоте пртворио у гол.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Чувао је домаћин предност све до 70. минута кад је Мохамед Салах дуплирао вођство. Колумбијац је после поготка, успео да упише и асистенцију.

До краја меча промене резултата није било, па је Ливерпул стигао до друге првенствене победе, уз гол разлику 4:0.

"Црвени" после два кола имају максималан учинак (шест бодова), док је Брентфорд на три бода након тријумфа у 1. колу против Кристал Паласа.

Премијер лига - 2. коло - резултати и стрелци

Субота

Брајтон - Манчестер јунајтед 2:1 (1:0)
(Велбек 32, Жоао Педро 90+5 - Дијало 60)
Кристал Палас - Вест Хем 0:2 (0:0)
(Соучек 67, Боувен 72)
Фулам - Лестер 2:1 (2:0)
(Смит-Роу 18, Ивоби 70 - Фаес 38)
Манчестер сити - Ипсвич 4:1 (3:1)
(Холанд 12 пен, 16, 88, Де Брујне 14 - Смодич 7)

Вулверхемтон - Челси 2:6 (2:2)
(Куња 27, Ларсен 45+6 - Џексон 2, Палмер 45, Мадуеке 49, 58, 63, Жоао Феликс 80)
Ливерпул - Брентфорд 2:0 (1:0)
(Дијаз 13, Салах 70)

БОНУС ВИДЕО: ОРИ СЕ СТАДИОН: Песма навијача Звезде не престаје

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ДЕБИ ЛАЗАРА САМАРЏИЋА? Српски репрезентативац би могао добити прве минуте у новом клубу на вечерашњем мечу

ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева другог кола Серије А игра се на "Олимпијском стадиону" у Торину где ће истоимени тим угостити Аталанту (18.30).

25. 08. 2024. у 07:55

КРАЈ ЈЕДНЕ ЕРЕ! Баскет репрезентација Србије изгубила у финалу Европског првенства, ништа од шесте титуле у низу

Баскет репрезентација Србије није успела да у Бечу освоји злато на Европском првенству, на које је стигла као освајач пет претходних издања континенталног шампионата у игри 3 x 3. У великом финалу Срби су играли против селекције домаћина, Аустрије, а коначан резултат био је 18:17 за нове шампионе Европе. Страхиња Стојачић је имао шут за изједначење у последњим моментима, потом и за победу, али оба није искористио.

25. 08. 2024. у 19:55 >> 20:00