КИКС АРСЕНАЛА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: "Тобџије" одиграле нерешено на "Емирејтсу" (ВИДЕО)

31. 08. 2024. у 15:27

АРСЕНАЛ је са две сигурно победе стартовао у Премијер лиги. Ипак, у трећем колу уследио је кикс у Лондону. "Тобџије" су на "Емирејтсу" ремизирале са Брајтоном - 1:1.

КИКС АРСЕНАЛА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Тобџије одиграле нерешено на Емирејтсу (ВИДЕО)

Тим Микела Артете је боље отворио утакмицу. Играо се 38. минут када је Каи Хаверц довео своју екипу до предности. Добио је лопту у простор од Букаја Саке и видео је да Барт Фербруген напустио гол, лепо га је пребацио и затресао мрежу ривала.

Домаћи навијачи су очекивали да ће Арсенал мирно привести утакмицу крај, али проблем је настао на почетку другог полувремена, тачније у 49. минуту кад је Деклан Рајс добио други жути картон и морао је раније да заврши сусрет.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Играча више искористио је Брајтон. Минтех је побегао одбрани "тобџија", но његов ударац зауставио је Давид Раја, ипак на правом месту био је Жоао Педро коме није било тешко да убаци лопту у празан гол.

До краја утакмице је било неколико опасних прилика на обе стране, но резултат се није мењао, па су екипе поделиле бодове.

Оба тим после три кола имају по седам бодова и налазе се на првом и другом месту, али имају утакмицу више од осталих клубова.

17.00 Манчестер ј. - Ливерпул

БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!

РАЧУНИЦА! Ево колико бодова треба Црвена звезда да освоји да би прошла у нокаут фазу нове УЕФА Лиге шампиона!

Црвена звезда се четврти пут пласирала у Лигу шампиона, а она ће бити као ниједна досад. Игра се у потпуно новом формату, али већ има јасних назнака - колико бодова би требало освојити да би се прошло из групне фазе у нокаут.

29. 08. 2024. у 19:12

ЧУДЕСАН ПРИЗОР - НЕОБЈАШЊЕН: Змије преплавиле цркву за Велику Госпојину - тако је било и годинама уназад (ВИДЕО)

ПРАВОСЛАВНИ верници данас, 28. августа, славе Успење Пресвете Богородице - Велику Госпојину, а занимљив феномен, који наука још није објаснила, поновио се и ове године на грчком острву Кефалонија где су змије поново ушле у цркву, претежно код иконе Мајке Божје.

28. 08. 2024. у 09:09