"ШВАБЕ" КИКСНУЛЕ: Штутгарт просуо вођство против "фењераша"

31. 08. 2024. у 18:21

Фудбалери Штутгарта, ривали Црвене звезде у Лиги шампиона, одиграли су нерешено 3:3 код куће против Мајнца у мечу 2. кола Бундеслиге.

ШВАБЕ КИКСНУЛЕ: Штутгарт просуо вођство против фењераша

Француз Енцо Мијо је довео "швабе" у вођство већ у 8. минуту, а Немац Џејми Левелинг је дуплирао предност у 15. минуту.

Смањио је Надим Амири голом из пенала у 43. минуту. Џонатан Буркарт је голом у 62. минуту изједначио на 2:2, а истом играчу је 11. минута касније поништен гол због офсајда после интервенције ВАР собе.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Штутгарт до новог вођства долази у 88. минуту веома бизарним голом. Швајцарац Фабијен Ридер је из слободног ударца са 25 метара погодио стативу, али је лопта погодила голмана Мајнца Робина Центнера и завршила у мрежи. Мајнц је ипак освојио бод голом резервисте Максима Лајча у 90+4. минуту.

Штутгарт сад има само један бод на конту после два одиграна кола. Немачки клуб ће 27. новембра гостовати Црвеној звезди у мечу 5. кола Лиге шампиона.

БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане

РАЧУНИЦА! Ево колико бодова треба Црвена звезда да освоји да би прошла у нокаут фазу нове УЕФА Лиге шампиона!

Црвена звезда се четврти пут пласирала у Лигу шампиона, а она ће бити као ниједна досад. Игра се у потпуно новом формату, али већ има јасних назнака - колико бодова би требало освојити да би се прошло из групне фазе у нокаут.

29. 08. 2024. у 19:12