КАРТА У ЈЕДНОМ ПРАВЦУ: Арапи раскинули уговор са бразилским фудбалером
Фудбалски клуб Ал Наср споразумно је раскинуо уговор са бразилским играчем Алексом Телесом.

Foto: Profimedia
Телес (31) је у Ал Наср стигао у јулу 2023. године. Бразилски фудбалер је имао уговор са клубом из Саудијске Арабије до јуна 2025. године.
Телес је за Ал Наср одиграо 44 меча и постигао је три гола.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Телес је пре Ал Насра играо за Севиљу, Манчестер јунајтед, Порто, Интер, Галатасарај, Гремио и Хувентуд.
Играо је и за репрезентацију Бразила, од 2019. до 2023. одиграо је 12 утакмица.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
БОНУС ВИДЕО А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане

ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује "пакао" на "Парку принчева"
НАКОН победе од 1:0 на "Емирејтсу" поготком Усмана Дембелеа, све што је преостало Парижанима је да сачувају предност у "граду светлости" и пласирају се у своје друго финале Лиге шампиона у историји клуба.
07. 05. 2025. у 07:30

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Лажна држава Косово се жалила међународном суду "због Србије", а тамо добила шамарчину!
Косово је Србија, а та истина код Албанаца уме да изазове и хистерију. Чак и када им европска кућа фудбала јасно поручи "сами сте криви што сте побегли са терена". Јер, због тог става УЕФА ишло се и на међународни суд, а тамо се албански челници нису провели како су се надали.
07. 05. 2025. у 19:55

ТАЧНА ПУТАЊА: Како је Вучић летео у Москву "момком из Бразила" - занимљива ознака авиона "YU-SRB"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић стигао је данас у Москву где ће 9. маја присуствовати војној паради поводом Дана победе.
07. 05. 2025. у 17:04
Коментари (0)